• Peregrynacja obrazu Świętej Rodziny

  W kwietniu 2016 roku gościliśmy w naszej parafii obraz Świętej Rodziny. Niech jego nawiedzenie w naszej wspólnocie będzie okazją do spojrzenia na życie Rodziny z Nazaretu, by z pomocą łaski Bożej próbować czynić własne rodziny na jej wzór.

  Czytaj dalej

 • Wystawa „Z Janem Pawłem II w obronie życia człowieka”

  W związku z obchodzonymi w marcu Narodowym Dniem Życia oraz Dniem Świętości Życia przygotowaliśmy wystawę pt. „Z Janem Pawłem II w obronie życia człowieka”. Dni te są doskonałą okazją do refleksji nad odpowiedzialnością władz państwowych, społeczeństwa i opinii publicznej za ochronę i budowanie szacunku dla życia ludzkiego. Wystawa składała się z 19 plansz przedstawiających m.in.

  Czytaj dalej

 • Droga Krzyżowa

  Czas Wielkiego Postu, to czas wyciszenia i refleksji o bezgranicznej miłości Jezusa Chrystusa wobec nas. Jego męczeńska śmierć na krzyżu w obliczu ogromu cierpienia są niczym wobec przemiany jakiej Bóg Ojciec dokonał w swoim Synu: przemiany zmartwychwstania. O dobre owoce tej przemiany w naszym życiu modlili się w piątek 11 marca 2016 roku Rycerze Kolumba.

  Czytaj dalej

 • Zbiórka makulatury

  Rycerze Kolumba zebrali prawie 400 kg makulatury. Przychód z jej sprzedaży (120 zł.) przekazano Salwatoriańskiemu Referatowi Misji Zagranicznych na budowę szkoły w Manili. Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.    

  Czytaj dalej

 • Zbiórka żywności

  Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Rycerze Kolumba przeprowadzili zbiórkę żywności. Paczki z żywnością przekazaliśmy rodzinom naszej parafii oraz osobom samotnym w trudnej sytuacji materialnej. Za okazaną dobroć składamy serdeczne Bóg Zapłać.  

  Czytaj dalej

 • Rycerski różaniec

  W październiku, maryjnym miesiącu, Rycerze Kolumba prowadzili kilka razy modlitwę różańcową.

  Czytaj dalej

 • Prace przy kościele

  W miarę możliwości, potrzeb i wolnego czasu pomagamy utrzymać otoczenie wokół naszego kościoła w czystości. Latem angażujemy się w koszenie trawy, a na jesień w grabienie liści. Zdjęcie pochodzi ze strony: http://heweliusz.pinger.pl/

  Czytaj dalej

 • Zbiórka artykułów szkolnych

  Pod koniec wakacji Rycerze Kolumba przeprowadzili zbiórkę artykułów szkolnych. Plecaki wraz ze szkolną wyprawką przekazaliśmy uboższym oraz wielodzietnym rodzinom w naszej parafii.

  Czytaj dalej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Close